Lechma PP190 STANDARD Lux 14KW

Lechma PP190 STANDARD Lux 14KW Powiększ do pełnego rozmiaru

Producent\: LECHMA

Konwencjonalny wkład kominkowy na drewno o mocy nominalnej 14KW. Wyłożenie paleniska szamotem zapewnia dużą jasność paleniska i sprawność spalania drewna. Średnica wylotu spalin:180mm. Standardowo szyber regulacji ciągu, doprowadzenie hermetyczne powietrza z zewnątrz fi 100mm.Spora szuflada z popielnikiem. Szyba w stylu nowoczesnym malowana od wewnątrz rastrowo. 

Więcej szczegółów

PP190Standard-Lux

4 305,00 zł brutto

» Dodaj do mojej listy

30 podobnych produktów w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Kominek Lechma PP 190 STANDARD LUX - moc 14 KW

Kominki Lechma z serii STANDARD LUX przeznaczone są do spalania drewna liściastego, brykietów z tego drewna oraz uzupełniająco brykietów węgla brunatnego. Posiadają one nowoczesną i solidną konstrukcję.  Charakterystyczne dla tych modeli wysunięcie całego widocznego frontu wraz z drzwiczkami do przodu umożliwia zabudowę nowoczesną - niemal całkowicie zlicowaną ze ścianą frontową obudowy kominka. Zastosowanie hermetycznego podłączenia powietrza do spalania z zawnatrz umożliwia bezproblemową instalację kominków tej serii w budynkach z rekuperacją czy wentylacją wyciągową. 

Oprócz omawianego konwencjonalnego wkładu kominkowego PP190 Standard Lux o mocy 14KW istnieje także w ofercie gama kominków z płaszczem wodnym PL190 Standard Lux o mocach 12, 15 i 19KW działających w układach hydraulicznym zamkniętym lub otwartym.  Kominki tamte można znaleźć w naszym sklepie w kategorii "kominki z płaszczem wodnym" lub wpisując w wyszukiwarce produktów frazę "PL190 Standard lux".   

PARAMETRY TECHNICZNE:
Moc: 14 KW 
Stalowy konwencjonalny wkład kominkowy.
Wymiary ramki:688 x582 mm
Średnica wylotu spalin: - 180 mm
Maksymalny czas spalania jednej porcji drewna : ponad 10h
Sprawność do 75%
Palenisko: z popielnikiem, wyłożenie podłogi i ścian szamotowe
Gwarancja: 5 lat 
Wykończenie klamki oraz metalowych listewek kominka na życzenie klienta w opcji do wyboru: kolor srebrny lub czarne - bezpłatnie.
Strona otwierania drzwiczek do określenia bezpłatnie w prawo lub w lewo.   

Wyposażenie:
hermetyczne doprowadzenie powietrza od tyłu kominka - GRATIS
zintegrowany szyber - GRATIS

 

  • Średnica wylotu spalin 180mm
  • Moc grzewcza KW 14
  • Typ urządzenia wkład kominkowy
  • Seria Lechma PP190 STANDARD LUX
  • Front płaski
  • Otwieranie drzwiczek na bok

Lechma PP190 STANDARD Lux 14KW

LECHMA

Kominek Lechma PP 190 STANDARD LUX - moc 14 KW \r\n Kominki Lechma z serii STANDARD LUX przeznaczone są do spalania drewna liściastego, brykietów z tego drewna oraz uzupełniająco brykietów węgla brunatnego. Posiadają one nowoczesną i solidną konstrukcję.  Charakterystyczne dla tych modeli wysunięcie całego widocznego frontu wraz z drzwiczkami do przodu umożliwia zabudowę nowoczesną - niemal całkowicie zlicowaną ze ścianą frontową obudowy kominka. Zastosowanie hermetycznego podłączenia powietrza do spalania z zawnatrz umożliwia bezproblemową instalację kominków tej serii w budynkach z rekuperacją czy wentylacją wyciągową.  \r\n Oprócz omawianego konwencjonalnego wkładu kominkowego PP190 Standard Lux o mocy 14KW istnieje także w ofercie gama kominków z płaszczem wodnym PL190 Standard Lux o mocach 12, 15 i 19KW działających w układach hydraulicznym zamkniętym lub otwartym.  Kominki tamte można znaleźć w naszym sklepie w kategorii \"kominki z płaszczem wodnym\" lub wpisując w wyszukiwarce produktów frazę \"PL190 Standard lux\".    \r\n PARAMETRY TECHNICZNE: Moc: 14 KW  Stalowy konwencjonalny wkład kominkowy. Wymiary ramki:688 x582 mm Średnica wylotu spalin: - 180 mm Maksymalny czas spalania jednej porcji drewna : ponad 10h Sprawność do 75% Palenisko: z popielnikiem, wyłożenie podłogi i ścian szamotowe Gwarancja: 5 lat  Wykończenie klamki oraz metalowych listewek kominka na życzenie klienta w opcji do wyboru: kolor srebrny lub czarne - bezpłatnie. Strona otwierania drzwiczek do określenia bezpłatnie w prawo lub w lewo.    \r\n Wyposażenie: hermetyczne doprowadzenie powietrza od tyłu kominka - GRATIS zintegrowany szyber - GRATIS \r\n  

Kominki

3500 PLN PP190Standard-Lux

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci