HISTORIA * DANE KONTAKTOWE  *  DANE REJESTROWE  * NUMER KONTA BANKOWEGO  *  ZAREKLAMUJ NAS

Szanowni Państwo.

Mamy przyjemność gościć Was w naszym sklepie, w którym specjalizujemy się w doborze i sprzedaży kominknków. Firma istnieje już od 2001 roku, a chwile od rozpoczęcia naszej działalności zostały połączone przez nas dwie jak by się kiedyś zdawało bardzo odległe od siebie dziedziny handel elektroniczny i kominkarstwo.

PIERWSZY POLSKI SKLEP INTERNETOWY Z KOMINKAMI

Powyższe hasło to nie żaden przereklamowany slogan, to czysta prawda . Stworzyliśmy pierwsze takie miejsce w polskim internecie z szeroką ofertą produktów związanych z kominkami. W czasie gdy otwierany był w pierwotnej formie nasz sklep internetowy, większość firm z branży kominkowej patrzyło na to zjawisko ze sporą rezerwą (jeżeli nie z uśmiechem). Dziś już wygląda to w Polsce inaczej. Internet jest dużym medium, którego klienci nie ignorują - co więcej bez tej gałęzi handlu wielu nabywców już nie wyobraża sobie normalnego zycia.
Prawda jak zwykle leży gdzieś po środku. W naszym sklepie staramy się to potwierdzać na codzień oferując "po nowemu" bardzo atrakcyjną ofertę handlową i "po staremu" solidną-twardą wiedzę i fachowe doradztwo naszym klientom, na etapie wyboru jak i instalacji naszych urządzeń.

Poniżej prezentujemy Państwu krótki wyciąg z historii naszej firmy. 

2001 rok - W sklepie dostępny głównie szeroki asortyment francuskiego producenta żeliwnych wkładów kominkowych Fonte-Flamme.

 
2002 rok - Przejście sklepu do systemu informatycznego mStore - z jednoczesnym dużym skokiem technologicznym w obsłudze i interaktywności zakupów. Zapewnienie klientom możliwości płatności za pomocą karty kredytowej, obsługi własnego konta, systemu powiadomień i innych.

 
2003 rok - Jako pierwsi na rynku rozpoczynamy sprzedaż produktów niszowych - płytowe wymienniki ciepła i ceramicznych szyb kominkowych. Sukces pomysłu potwierdza wysokie zainteresowanie naszych klientów tymi produktami. W tymże roku jako jedna z nielicznych firm zaczynamy reklamować się w powstałej niedawno wyszukiwarce internetowej Google . Wtedy nie istniała nawet jeszcze polskojęzyczna wersja językowa a boks reklamowy w języku polskim był unikatowy.

 
2004 rok - Wprowadzamy do oferty kolejne marki wkładów kominkowych: polskiej produkcji Lechma i francuski Godin.

 
2005 rok - Rozwijamy współpracę z firmami zabudowującymi kominki i biurami projektowymi. Posiadamy już grupę wiernych klientow z terenu całej Polski, którzy zadowoleni polecają nas swoim znajomym. Do oferty zostają dodana szeroka gama wkładów kominkowych w płaszczem wodnym Neptun , oraz stalowych wkładów z szamotem Hermes. W krótkim czasie zostajemy wiodącym dystrybutorem tych marek w Polsce.

 
2006 rok - Jako pierwszy sklep internetowy branży grzewczej zastosowaliśmy e-fakturę. Dzięki kwalifikowanemu-profesjonalnemu podpisowi elektronicznemu weryfikowanemu przez firmę Unizeto zapewniamy naszym klientom pełne bezpieczeństwo wpłacanych przez nich pieniędzy, gwarantując że dane firmy są prawdziwe i sprawdzone przez wiarygodną instytucję. W połowie tego roku wprowadziliśmy równiez do sprzedaży ofertę gotowych obudów kominkowych w różnych stylach.

 
2007 rok - Oferta została rozszerzona o wkłady kominkowe włoskiej firmy Edilkamin. Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się wkłady kominkowe z płaszczem wodnym wyższej klasy. Marka ma uznanie użytkowników w całej Europie. Na poczatku roku wprowadziliśmy również (po raz kolejny jako pierwsi w Polsce w naszej branży) system partnerski sprzedaży, jest to doskonała oferta dla webmasterów stron www powiązanych z branżą budowlaną i właścicieli firm o pokrewnej działalności. System prowizyjny umożliwia uzyskiwanie dodatkowych dochodów tak firmom jak i osobom prywatnym. Nadal równiez nie zapominamy o naszych bezpośrednich klientach starając się zapewnić im zawsze atrakcyjne ceny oraz dogodne warunki zakupu i płatności.

...

...Lata kolejne to ciągłe mniejsze i większe  zmiany w asortymencie oferownym przez nasz sklep kominkowy a także poszerzenie oferty o piecyki wolnostojące. Pojawiły się w końcu w regularnej ofercie urządzenia wolnostojące na drewno jak i dawno oczekiwane przez rynek piecyki na pellet - także piecyki z płaszczem wodnym na pellet. W ofercie sklepu - jak zwykle w dobrej cenie - pojawiły się także produkty włoskiej marki Piazzetta. Są to wkłady kominkowe o solidnej konstrukcji, często bardzo duże - stworzone pod wymagającego klienta.
Oczekiwania naszych dotychczasowych klientów, których przez lata zgromadziło się bardzo wielu skłoniło nas do podjęcia próbu skatalogowania częsci zamiennych do kominków i piecyków sprzedawanych dotychczasowo przez nas. Często po latach używania w kominku należy wymienić ruszt, żeliwny deflektor czy szybę kominkową. Staramy się zapewnić dostępność części do wkładów i piecyków marek: Fonte-Flamme,Invicta,Godin,Gabo Les Foyers, Uniflam, Laudel, Lechma Supra i innych.
W razie potrzeby zakupu części prosimy kontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailem.    

...Pare zdjęć z kolekcji "dla fascynatów wnętrza z ogniem" na naszej tablicy FIRE, na Pinterest.com
Obserwuj tablicę Fire należącą do użytkownika Wojciech.
 
Wciąż wymyślamy pionierskie projekty, nie pozostajemy jednak na laurach, w dalszym ciągu bedziemy rozszerzać asortyment w naszym sklepie internetowym i tu zwracamy się również do Państwa. Jeśli jesteście Państwo producentem akcesoriów, importerem lub firmą związaną z kominkarstwem jako wykonawca i macie pomysł na współpracę, napiszcie do nas e-mail.

WSPÓLNIE OSIĄGNIEMY WIĘCEJ.


Z Pozdrowieniami.

Wojciech Ryszkiewicz
właściciel firmyDANE KONTAKTOWE i REJESTROWE FIRMY

Kontakt telefoniczny:

+48. 696 727 001


Adres poczty e-mail:
kominki@francuskie.com lub fishka@gazeta.plAdresy naszego sklepu internetowego:
Kominki.Francuskie.Com 


Nazwa handlowa:
FISHKA Kominki


Dane rejestrowe i korespondencyjne :
FISHKA Wojciech Ryszkiewicz
45-221 Opole /POLSKA
ul.Chabrów 173-4
NIP:754-169-62-12
NIPUE:PL7541696212
REGON:532208680
Wpis do Ew.Dz.Gosp. U.M w Opolu nr 30673


Konto bankowe:


Bank BZWBK S.A. O/Opole
19 1090 2138 0000 0001 2287 9828


 Jeżeli jesteś zadowolonym klientem, lub partnerem i chciałbyć zareklamować nasz sklep, możesz to zrobić umieszczając na swojej stronie jedną z poniższych grafik. Wystarczy skopiować kod znajdujący się obok banera i wstawić w wybrane miejsce na swoim forum, stronie firmowej czy blogu.

kominki
<a title="Kominki.Francuskie.Com  - Sklep internetowy z kominkami" href="http://kominki.francuskie.com" target="_blank"><img title="Kominki.Francuskie.Com - Sklep internetowy z kominkami" src="/img/cms/logotypy/buton-90x45.gif" alt="kominki" width="90" height="45" /></a> 

 

kominki
<a title="Kominki.Francuskie.Com  - Sklep internetowy z kominkami" href="http://kominki.francuskie.com" target="_blank"><img title="Kominki.Francuskie.Com - Sklep internetowy z kominkami" src="/img/cms/logotypy/buton-100x40.gif" alt="kominki" width="100" height="40" /></a> 

 

kominki
<a title="Kominki.Francuskie.Com  - Sklep internetowy z kominkami" href="http://kominki.francuskie.com" target="_blank"><img title="Kominki.Francuskie.Com - Sklep internetowy z kominkami" src="/img/cms/logotypy/adtaily150x150.jpg" alt="kominki" width="150" height="150" /></a> 

 

 

 

 

kominki
<a title="Kominki.Francuskie.Com  - Sklep internetowy z kominkami" href="http://.kominki.francuskie.com" target="_blank"><img title="Kominki.Francuskie.Com - Sklep internetowy z kominkami" src="/img/cms/logotypy/baner-180x70.jpg" alt="kominki" width="180" height="70" /></a> 

 

kominki
<a title="Kominki.Francuskie.Com  - Sklep internetowy z kominkami" href="http://kominki.francuskie.com" target="_blank"><img title="Kominki.Francuskie.Com - Sklep internetowy z kominkami" src="http://kominki.francuskie.com/img/cms/logotypy/rectangle-300x250.jpg" alt="kominki" width="300" height="250" /></a> 

 

Kominki Invicta
<a title="Kominki.Francuskie.Com  - Sklep internetowy z kominkami Invicta" href="http://kominki.francuskie.com" target="_blank"><img title="Kominki.Francuskie.Com - Sklep internetowy z kominkami" src="/img/cms/logotypy/skyskraper-120x600-invicta.jpg" alt="kominki" width="120" height="600" /></a> 

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci