Lechma PRYZMA 24KW UO Szyba dzielona - kominek z płaszczem wodnym

Lechma PRYZMA 24KW UO Szyba dzielona - kominek z płaszczem wodnym Powiększ do pełnego rozmiaru
Producent\: LECHMA

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym LECHMA PL 190 UO Pryzma o mocy 24KW. Front żeliwny - pryzmatyczny. Szyba dzielona szprosami (trzy oodzielne szybki). Drzwiczki kominka otwierane do boku. Posiada standardowo szyber regulacji ciągu, hermetyczny wlot powietrza do spalania fi 100mm, chłodnicę bezpieczeństwa. Kominek w wersji UO - do stosowania w układzie hydraulicznym otwartym. 

Więcej szczegółów

5 412,00 zł brutto

» Dodaj do mojej listy

30 podobnych produktów w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Kominek Lechma PRYZMA 24KW UO - z płaszczem wodnym
wkład pracujący w układzie hydraulicznym - otwartym o ciśnieniu 1bar.

Termokominek przeznaczony jest do spalania drewna liściastego, brykietów z tego drewna oraz uzupełniająco brykietów węgla brunatnego. Służy do ogrzewania pomieszczeń w których się znajduje oraz do ogrzewania dalszych pomieszczeń przez rozprowadzenie gorącej wody wytworzonej przez płasz wodny kominka.
Kominki z płaszczem wodnym mogą z powodzeniem współpracować z instalacją gazową lub olejową C.O. domu.
Wkłady Lechma występuja w czterech wersjach mocy 12, 15,19 lub 24 KW,oraz w wersjach z szybą płaską, szybą pryzmatyczną (łamaną) lub półokrągłą .


PARAMETRY TECHNICZNE:
Moc: 24 KW
Stalowy wkład kominkowy z płaszczem wodnym.
Ramka drzwiczek żeliwna.
Wymiary frontu:690mm x 535mm
Szyba pryzmatyczna - dzielona - składa się z trzech osobnych tafli szyby ceramicznej połączonych szprosami żeliwnej ramki.

Średnica wylotu spalin: 24 KW - 200 mm.
Maksymalny czas spalania jednej porcji drewna : do 10 godzin
Sprawność do 70%
Gwarancja: 5 lat


Wyposażenie dodatkowe:

chłodnica płaszcza wodnego - koszt 305 pln -GRATIS
podłączenie hermetyczne powietrza z zewnątrz - GRATIS
zintegrowany szyber regulacji ciągu - GRATIS
stalowa podstawa z nóżkami regulowanymi - 110 pln
kolor okuć drzwiczek (gałki i klamka) do wyboru Złoty, Srebrny lub Czarny. - GRATIS
strona zamykania drzwiczek - standardowo klmka z prawej strony - wersja z klamką z lewej strony dopłata 123 pln 

Lechma PRYZMA 24KW UO Szyba dzielona - kominek z płaszczem wodnym

LECHMA

LePRdz24KWuo

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym LECHMA PL 190 UO Pryzma o mocy 24KW. Front żeliwny - pryzmatyczny. Szyba dzielona szprosami (trzy oodzielne szybki). Drzwiczki kominka otwierane do boku. Posiada standardowo szyber regulacji ciągu, hermetyczny wlot powietrza do spalania fi 100mm, chłodnicę bezpieczeństwa. Kominek w wersji UO - do stosowania w układzie hydraulicznym otwartym. 

Kominek Lechma PRYZMA 24KW UO - z płaszczem wodnym wkład pracujący w układzie hydraulicznym - otwartym o ciśnieniu 1bar. \r\n Termokominek przeznaczony jest do spalania drewna liściastego, brykietów z tego drewna oraz uzupełniająco brykietów węgla brunatnego. Służy do ogrzewania pomieszczeń w których się znajduje oraz do ogrzewania dalszych pomieszczeń przez rozprowadzenie gorącej wody wytworzonej przez płasz wodny kominka. Kominki z płaszczem wodnym mogą z powodzeniem współpracować z instalacją gazową lub olejową C.O. domu. Wkłady Lechma występuja w czterech wersjach mocy 12, 15,19 lub 24 KW,oraz w wersjach z szybą płaską, szybą pryzmatyczną (łamaną) lub półokrągłą . \r\n PARAMETRY TECHNICZNE: Moc: 24 KW Stalowy wkład kominkowy z płaszczem wodnym. Ramka drzwiczek żeliwna. Wymiary frontu:690mm x 535mm Szyba pryzmatyczna - dzielona - składa się z trzech osobnych tafli szyby ceramicznej połączonych szprosami żeliwnej ramki. Średnica wylotu spalin: 24 KW - 200 mm. Maksymalny czas spalania jednej porcji drewna : do 10 godzin Sprawność do 70% Gwarancja: 5 lat \r\n Wyposażenie dodatkowe: chłodnica płaszcza wodnego - koszt 305 pln -GRATIS podłączenie hermetyczne powietrza z zewnątrz - GRATIS zintegrowany szyber regulacji ciągu - GRATIS stalowa podstawa z nóżkami regulowanymi - 110 pln kolor okuć drzwiczek (gałki i klamka) do wyboru Złoty, Srebrny lub Czarny. - GRATIS strona zamykania drzwiczek - standardowo klmka z prawej strony - wersja z klamką z lewej strony dopłata 123 pln 

Kominki z płaszczem wodnym

4400 PLN 2022-01-01 LePRdz24KWuo Wkład kominkowy z płaszczem wodnym LECHMA PL 190 UO Pryzma o mocy 24KW. Front żeliwny - pryzmatyczny. Szyba dzielona szprosami (trzy oodzielne szybki). Drzwiczki kominka otwierane do boku. Posiada standardowo szyber regulacji ciągu, hermetyczny wlot powietrza do spalania fi 100mm, chłodnicę bezpieczeństwa. Kominek w wersji UO - do stosowania w układzie hydraulicznym otwartym.  New OnlineOnly

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci