Lechma PL 190 STANDARD LUX 19 KW UO - kominek z płaszczem wodnym

Lechma PL 190 STANDARD LUX 19 KW UO - kominek z płaszczem wodnym Powiększ do pełnego rozmiaru

Producent\: LECHMA

Płaski kominek z płaszczem wodnym LECHMA PL 190 STANDARD LUX - moc 19 KW UO. Drzwiczki otwierane na bok (wersje do wyboru w prawo lub w lewo). Standardowo na wyposażeniu: stojak regulowany, płaszcz bezpieczeństwa, hermetyczne doprowadzenie powietrza do spalania z zewnątrz, szyber regulacji ciągu, gwarancja 5lat.

Więcej szczegółów

LechStLUX19KWuo

6 027,00 zł brutto

» Dodaj do mojej listy

30 podobnych produktów w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Kominek z płaszczem wodnym Lechma PL 190 STANDARD LUX - moc 19 KW UO

Kominki Lechma przeznaczone są do spalania drewna liściastego, brykietów z tego drewna oraz uzupełniająco brykietów węgla brunatnego. Służą do ogrzewania pomieszczeń, w których się znajdują oraz do ogrzewania dalszych pomieszczeń przez rozprowadzenie gorącej wody wytworzonej przez płaszcz wodny termokominka. W wypadku kominków zpłaszczem wodnym nie jedst istotne oddalenie ogrzewanych pomieszczeń - ważne aby znajdowała się tam instalacja centralnego ogrzewania z kaloryferami czy ogrzewaniem podłogowym. 
Kominki z płaszczem wodnym mogą z powodzeniem współpracować z instalacją gazową lub olejową C.O. domu, przynosząc jednocześnie zauważalną ulgę finansową z tytułu najniższych dostępnych kosztów ogrzewania.

Kominki z płaszczem wodnym Lechma STANDARD LUX występują w wersjach mocy 12,15, 19 KW w wersji z szybą płaską wykonaną w nowoczesnym stylu, w estetyce "na gładko".

PARAMETRY TECHNICZNE:
Moc: 19 KW 
Stalowy wkład kominkowy z płaszczem wodnym.
Pojemność płaszcza wodnego : około 40 litrów
Wymiary ramki:688 x582 mm
Średnica wylotu spalin: 19 KW - 200 mm
Maksymalny czas spalania jednej porcji drewna : ponad 10h
Blacha płaszcza o grubości 4mm
Sprawność do 75%
Gwarancja: 5 lat

Wykończenie klamki oraz metalowych listewek kominka na życzenie klienta w opcji: kolor srebrny lub czarne - bezpłatnie.  

Wyposażenie:
hermetyczne doprowadzenie powietrza od tyłu kominka - GRATIS
chłodnica płaszcza wodnego - 305 pln brutto GRATIS
zintegrowany szyber - GRATIS
stalowa podstawa z regulowanymi nóżkami -110 pln GRATIS

  • Średnica wylotu spalin 200mm
  • Moc grzewcza KW 19
  • Typ urządzenia wkład kominkowy z płaszczem wodnym
  • Seria Lechma PL190 STANDARD LUX
  • Front płaski
  • Otwieranie drzwiczek na bok
  • Wersja UO - palenisko z płaszczem wodnym do układu otwartego

Lechma PL 190 STANDARD LUX 19 KW UO - kominek z płaszczem wodnym

LECHMA

LechStLUX19KWuo

Płaski kominek z płaszczem wodnym LECHMA PL 190 STANDARD LUX - moc 19 KW UO. Drzwiczki otwierane na bok (wersje do wyboru w prawo lub w lewo). Standardowo na wyposażeniu: stojak regulowany, płaszcz bezpieczeństwa, hermetyczne doprowadzenie powietrza do spalania z zewnątrz, szyber regulacji ciągu, gwarancja 5lat.

Kominek z płaszczem wodnym Lechma PL 190 STANDARD LUX - moc 19 KW UO \r\n Kominki Lechma przeznaczone są do spalania drewna liściastego, brykietów z tego drewna oraz uzupełniająco brykietów węgla brunatnego. Służą do ogrzewania pomieszczeń, w których się znajdują oraz do ogrzewania dalszych pomieszczeń przez rozprowadzenie gorącej wody wytworzonej przez płaszcz wodny termokominka. W wypadku kominków zpłaszczem wodnym nie jedst istotne oddalenie ogrzewanych pomieszczeń - ważne aby znajdowała się tam instalacja centralnego ogrzewania z kaloryferami czy ogrzewaniem podłogowym.  Kominki z płaszczem wodnym mogą z powodzeniem współpracować z instalacją gazową lub olejową C.O. domu, przynosząc jednocześnie zauważalną ulgę finansową z tytułu najniższych dostępnych kosztów ogrzewania. \r\n Kominki z płaszczem wodnym Lechma STANDARD LUX występują w wersjach mocy 12,15, 19 KW w wersji z szybą płaską wykonaną w nowoczesnym stylu, w estetyce \"na gładko\". \r\n PARAMETRY TECHNICZNE: Moc: 19 KW  Stalowy wkład kominkowy z płaszczem wodnym. Pojemność płaszcza wodnego : około 40 litrów Wymiary ramki:688 x582 mm Średnica wylotu spalin: 19 KW - 200 mm Maksymalny czas spalania jednej porcji drewna : ponad 10h Blacha płaszcza o grubości 4mm Sprawność do 75% Gwarancja: 5 lat \r\n Wykończenie klamki oraz metalowych listewek kominka na życzenie klienta w opcji: kolor srebrny lub czarne - bezpłatnie.   \r\n Wyposażenie: hermetyczne doprowadzenie powietrza od tyłu kominka - GRATIS chłodnica płaszcza wodnego -  305 pln brutto GRATIS zintegrowany szyber - GRATIS stalowa podstawa z regulowanymi nóżkami - 110 pln  GRATIS

Kominki z płaszczem wodnym

4900 PLN 2022-01-01 LechStLUX19KWuo Płaski kominek z płaszczem wodnym LECHMA PL 190 STANDARD LUX - moc 19 KW UO. Drzwiczki otwierane na bok (wersje do wyboru w prawo lub w lewo). Standardowo na wyposażeniu: stojak regulowany, płaszcz bezpieczeństwa, hermetyczne doprowadzenie powietrza do spalania z zewnątrz, szyber regulacji ciągu, gwarancja 5lat. New OnlineOnly

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci