H2Oceano 15 wkład kominkowy z płaszczem wodnym

H2Oceano 15 wkład kominkowy z płaszczem wodnym Powiększ do pełnego rozmiaru

Producent\: Edilkamin

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym H2Oceano 15. Moc nominalna 15KW nominalnej mocy grzewczej.Drzwiczki otwierane do góry i serwisowo na bok. Posiada front bezramkowy z szybą malowaną od wewnątrz rastrowo.

Więcej szczegółów

edil-738160

8 541,00 zł brutto

» Dodaj do mojej listy

30 podobnych produktów w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Model do pracy w układzie hydraulicznym otwartym z zastosowaniem przelewowego naczynia wzbiorczego.
Wszystkie modele H2oceano zawierają suwak do regulacji nawiewu powietrza wtórnego służącego do utrzymywania w czystości szyb, a znajdującego się w górnej części drzwiczek.
Przekrój kominka Edilkamin h2oceano

Zawiera również hermetyczny wlot powietrza do paleniska i wtórne do dopalania spalin.
Wyposażony w wejście powietrza do spalania sprawia, że urządzenie jest "hermetyczne" w stopniu umożliwiającym stosowanie tego kominka w domach wykorzystujących instalacje odzysku ciepła - czyli rekuperatory.

Woda nagrzewa się w obiegu płaszcza, który obejmuje całą półokrągłą ścianę tylną i łukowe sklepienie paleniska.
Wyposażone w drzwi płaskie z gilotyna. Można umieścić zarówno frontalnie i w kąt (rogu).
14.8 Kw mocy pozwala ogrzać powierzchnię ponad 140 m/2 (355 m/3).
Zastępuje lub działa z kotłami na gaz lub olej opałowy przy zachowaniu tej samej instalacji grzejników.
Płaszcz wodny wymiennika zaprojektowany został w półkolistym kształtcie, aby uzyskać wysoki wskaźnik wymiany ciepła, jednolity rozkład temperatur jak i minimalne ociążenia mechanicznewywoływane rozszerzalnością stali i ciśnienia wody w płaszczu.
Półokrągły kształt kominka pozwala również dzięki swej głębokości głębokości na okazjonalne sporządzanie żywności.
Edilkamin H2Oceano jest zaprojektowany ze wsparciem dla wykorzystania będącego w opcji dodatkowej rożna z silnikiem elektrycznym.

Kominek , szuflada popielnika przy otwartych drzwiachWkład kominkowy posiada sporą szufladę na popiół, który możemy usuwać nawet w trakcie palenia.
Drzwiczki wykończone są "na gładko". Ramka stalowa nie jest widoczna, a sama szyba jest pomalowana od wewnątrz czarną farbą termiczną z delikatnym zakończeniem rastrowym.
W komplecie urządzenia znajduję się również firmowa rękawica Edilkamin, pomocna przy przesówaniu gorących kawałków drewna, rączka główna do podnoszenia drzwi. Jest też klameczka pomocnicza umożliwiająca otwieranie okna na bok np w cealch serwisowych lub do czyszczenia.

Seria urządzeń EDILKAMIN H2OCEANO obejmuje
kominki w trzech wersjach: 15 , 23, 28 (są to w zaokragleniu określone moce kominka w KW, różnią się równiez gabarytami)
każda z tych wersji występuję jako wersja do instalacji w układzie hydraulicznym zamkniętym(oznaczone UZ lub CS) lub otwartym(bez oznaczeń lub UO)

Producent:EDILKAMIN Italia

  • Średnica wylotu spalin 180mm
  • Moc grzewcza KW 15
  • Typ urządzenia wkład kominkowy z płaszczem wodnym
  • Seria H2Oceano
  • Front płaski
  • Otwieranie drzwiczek do góry na przeciwwadze

H2Oceano 15 wkład kominkowy z płaszczem wodnym

Edilkamin

edil-738160

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym H2Oceano 15. Moc nominalna 15KW nominalnej mocy grzewczej.Drzwiczki otwierane do góry i serwisowo na bok. Posiada front bezramkowy z szybą malowaną od wewnątrz rastrowo.

Model do pracy w układzie hydraulicznym otwartym z zastosowaniem przelewowego naczynia wzbiorczego. Wszystkie modele H2oceano zawierają suwak do regulacji nawiewu powietrza wtórnego służącego do utrzymywania w czystości szyb, a znajdującego się w górnej części drzwiczek. \r\n Zawiera również hermetyczny wlot powietrza do paleniska i wtórne do dopalania spalin. Wyposażony w wejście powietrza do spalania sprawia, że urządzenie jest \"hermetyczne\" w stopniu umożliwiającym stosowanie tego kominka w domach wykorzystujących instalacje odzysku ciepła - czyli rekuperatory. \r\n Woda nagrzewa się w obiegu płaszcza, który obejmuje całą półokrągłą ścianę tylną i łukowe sklepienie paleniska. Wyposażone w drzwi płaskie z gilotyna. Można umieścić zarówno frontalnie i w kąt (rogu). 14.8 Kw mocy pozwala ogrzać powierzchnię ponad 140 m/2 (355 m/3). Zastępuje lub działa z kotłami na gaz lub olej opałowy przy zachowaniu tej samej instalacji grzejników. Płaszcz wodny wymiennika zaprojektowany został w półkolistym kształtcie, aby uzyskać wysoki wskaźnik wymiany ciepła, jednolity rozkład temperatur jak i minimalne ociążenia mechanicznewywoływane rozszerzalnością stali i ciśnienia wody w płaszczu. Półokrągły kształt kominka pozwala również dzięki swej głębokości głębokości na okazjonalne sporządzanie żywności. Edilkamin H2Oceano jest zaprojektowany ze wsparciem dla wykorzystania będącego w opcji dodatkowej rożna z silnikiem elektrycznym. \r\n Wkład kominkowy posiada sporą szufladę na popiół, który możemy usuwać nawet w trakcie palenia. Drzwiczki wykończone są \"na gładko\". Ramka stalowa nie jest widoczna, a sama szyba jest pomalowana od wewnątrz czarną farbą termiczną z delikatnym zakończeniem rastrowym. W komplecie urządzenia znajduję się również firmowa rękawica Edilkamin, pomocna przy przesówaniu gorących kawałków drewna, rączka główna do podnoszenia drzwi. Jest też klameczka pomocnicza umożliwiająca otwieranie okna na bok np w cealch serwisowych lub do czyszczenia. \r\n Seria urządzeń EDILKAMIN H2OCEANO obejmuje kominki w trzech wersjach: 15 , 23, 28 (są to w zaokragleniu określone moce kominka w KW, różnią się równiez gabarytami) każda z tych wersji występuję jako wersja do instalacji w układzie hydraulicznym zamkniętym(oznaczone UZ lub CS) lub otwartym(bez oznaczeń lub UO ) \r\n Producent:EDILKAMIN Italia

Kominki z płaszczem wodnym

6943.9 PLN 2022-01-01 edil-738160 Wkład kominkowy z płaszczem wodnym H2Oceano 15. Moc nominalna 15KW nominalnej mocy grzewczej.Drzwiczki otwierane do góry i serwisowo na bok. Posiada front bezramkowy z szybą malowaną od wewnątrz rastrowo. New OnlineOnly

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci