AQUATONDO 29 PIANO (płaski) PLUS UZ 27KW nominalnej mocy grzewczej,

AQUATONDO 29 PIANO (płaski) PLUS UZ 27KW nominalnej mocy grzewczej, Powiększ do pełnego rozmiaru

Producent\: Edilkamin

Moc 27KW, w tym tylko na wodę 19KW. Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 90 litrów. Ciężar 302kg. Posiada wężownicę schładzającą  wraz zaworem termicznym, wkład do układu hydraulicznego zamkniętego(UZ).Ujscie spalin Ø250mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec)

Więcej szczegółów

edil-636360

12 865,00 zł brutto

» Dodaj do mojej listy

30 podobnych produktów w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Wężownica bezpieczeństwa w kominkach aquatondo UZWersja z wężownicą. Kominki Edilkamin AQUATONDO PIANO PLUS charakteryzują się płaskąszybą bezramkową - dzięki czemu i tak już dosyć duże paleniska zyskują wrażenie dodatkowych centymetrów. W tej wersji szyba malowana jest od wewnątrz czarną termiczną farbą drukiem rastrowym.
Rączka służąca do podnoszenia szyby jest wyciągalna dzięki czemu nie ma ryzyka poparzenia."PLUSY" posiadają także udoskonaloną regulację nawiemu powietrza na szybę z możliwości jej całkowietego zamknięcia. Wersje bez "PLUS" nie posiadają takiej możliwości.

Wszystkie wkłady kominkowe z serii Aquatondo posiadaja drzwiczki podnoszone do góry na dwóch przeciwwagach. Jednak można też je otwierać w bok - zwykle w celach serwisowych np. przy okazji czyszczenia szyby czy wymiany uszczelki.W komplecie znajduje się serwisowa klameczka umożliwiająca otwieranie na bok. W standardowej instalacji powietrze do spalania pobierane jest poprzez kratkę poniżej szyby bezpośrednio z pomieszczenia, w którym kominek stoi. Jest jednak prosta możliwośc dokupienia króćca umożliwiającego podłączenie zewnętrznego powietrza hermetycznie do komory spalania. Średnica króćca to 120mm. Praktyczną rzeczą jest również zaopatrzenie się w komplet nóżek regulowanych umożliwiających idealne wypoziomowanie cieżkiego wkładu kominkowego w trakcie instalacji. 

Wkłady w wersji UZ (do hydraulicznego układu zamkniętego) umożłiwiają bezpośrednie - ciśnieniowe podłączenie płaszcza wodnego kominka do układu C.O. budynku bez stosowania wymienników płytowych , otwartego naczynia wzbiorczego i sporej ilości hydrauliki dodatkowej. Co prawda wersja UZ jest trochę droższa lecz zawiera elementy zabezpieczające - chłodnica bezpieczeństwa i zawór termiczny bezpieczeństwa na 95oC. To z kolei prowadzi do oszczędności na instalacji kominka i umożliwia jego sprawniejszą pracę.

Aquatondo uchodzą za jedne z bardziej wydajnych na rynku polskim.Posiadają również sporą różnorodność wersji jak na kominki z płaszczem wodnym.
Występują w wersji mocy 23KW(Acquatondo22) i 29KW(Acquatondo29) ,
w wersji kształtu frontu:
płaskim(Piano),
pryzmatycznym(Pryzma),
półokrągłym (Sfera)
oraz z szybą boczną lewą lub prawą (DX lub SX)

 

Poducent:EDILKAMIN Italia

  • Średnica wylotu spalin 250mm
  • Moc grzewcza KW 27
  • Typ urządzenia wkład kominkowy z płaszczem wodnym
  • Seria Aquatondo
  • Front płaski
  • Otwieranie drzwiczek do góry na przeciwwadze

AQUATONDO 29 PIANO (płaski) PLUS UZ 27KW nominalnej mocy grzewczej,

Edilkamin

edil-636360

Moc 27KW, w tym tylko na wodę 19KW. Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 90 litrów. Ciężar 302kg. Posiada wężownicę schładzającą  wraz zaworem termicznym, wkład do układu hydraulicznego zamkniętego(UZ).Ujscie spalin Ø250mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec)

Wersja z wężownicą. Kominki Edilkamin AQUATONDO PIANO PLUS charakteryzują się płaskąszybą bezramkową - dzięki czemu i tak już dosyć duże paleniska zyskują wrażenie dodatkowych centymetrów. W tej wersji szyba malowana jest od wewnątrz czarną termiczną farbą drukiem rastrowym. Rączka służąca do podnoszenia szyby jest wyciągalna dzięki czemu nie ma ryzyka poparzenia.\"PLUSY\" posiadają także udoskonaloną regulację nawiemu powietrza na szybę z możliwości jej całkowietego zamknięcia. Wersje bez \"PLUS\" nie posiadają takiej możliwości. \r\n Wszystkie wkłady kominkowe z serii Aquatondo posiadaja drzwiczki podnoszone do góry na dwóch przeciwwagach. Jednak można też je otwierać w bok - zwykle w celach serwisowych np. przy okazji czyszczenia szyby czy wymiany uszczelki.W komplecie znajduje się serwisowa klameczka umożliwiająca otwieranie na bok. W standardowej instalacji powietrze do spalania pobierane jest poprzez kratkę poniżej szyby bezpośrednio z pomieszczenia, w którym kominek stoi. Jest jednak prosta możliwośc dokupienia króćca umożliwiającego podłączenie zewnętrznego powietrza hermetycznie do komory spalania. Średnica króćca to 120mm. Praktyczną rzeczą jest również zaopatrzenie się w komplet nóżek regulowanych umożliwiających idealne wypoziomowanie cieżkiego wkładu kominkowego w trakcie instalacji.  \r\n Wkłady w wersji UZ (do hydraulicznego układu zamkniętego) umożłiwiają bezpośrednie - ciśnieniowe podłączenie płaszcza wodnego kominka do układu C.O. budynku bez stosowania wymienników płytowych , otwartego naczynia wzbiorczego i sporej ilości hydrauliki dodatkowej. Co prawda wersja UZ jest trochę droższa lecz zawiera elementy zabezpieczające - chłodnica bezpieczeństwa i zawór termiczny bezpieczeństwa na 95oC. To z kolei prowadzi do oszczędności na instalacji kominka i umożliwia jego sprawniejszą pracę. \r\n Aquatondo uchodzą za jedne z bardziej wydajnych na rynku polskim.Posiadają również sporą różnorodność wersji jak na kominki z płaszczem wodnym. Występują w wersji mocy 23KW(Acquatondo22) i 29KW(Acquatondo29) , w wersji kształtu frontu: płaskim(Piano), pryzmatycznym(Pryzma), półokrągłym (Sfera) oraz z szybą boczną lewą lub prawą (DX lub SX) \r\n   \r\n Poducent: EDILKAMIN Italia

Kominki z płaszczem wodnym

10459.35 PLN 2022-01-01 edil-636360 Moc 27KW, w tym tylko na wodę 19KW. Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 90 litrów. Ciężar 302kg. Posiada wężownicę schładzającą  wraz zaworem termicznym, wkład do układu hydraulicznego zamkniętego(UZ).Ujscie spalin Ø250mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec) New OnlineOnly

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci