AQUATONDO 22 PIANO (płaski) PLUS UZ 23KW nominalnej mocy grzewczej,

AQUATONDO 22 PIANO (płaski) PLUS  UZ 23KW nominalnej mocy grzewczej, Powiększ do pełnego rozmiaru

Producent\: Edilkamin

Moc 23KW, w tym tylko na wodę 16KW. Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 70 litrów. Ciężar 230kg. Posiada wężownicę schładzającą  wraz zaworem termicznym, wkład do układu hydraulicznego zamkniętego(UZ). Ujscie spalin Ø220mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec).

Więcej szczegółów

edil-656340

11 103,00 zł brutto

» Dodaj do mojej listy

30 podobnych produktów w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Wężownica bezpieczeństwa w kominki aquatondo UZWersja z wężownicą UZ. Kominki Edilkamin AQUATONDO PIANO PLUS charakteryzują się płaską szybą bezramkową - dzięki czemu i tak już dosyć duże paleniska zyskują wrażenie dodatkowych centymetrów. W tej wersji szyba malowana jest od wewnątrz czarną termiczną farbą drukiem rastrowym.
Rączka służąca do podnoszenia szyby jest wyciągalna dzięki czemu nie ma ryzyka poparzenia."PLUSY" posiadają także udoskonaloną regulację nawiemu powietrza na szybę z możliwości jej całkowietego zamknięcia. Wersje bez "PLUS" nie posiadają takiej możliwości.

Wszystkie wkłady kominkowe z serii Aquatondo posiadaja drzwiczki podnoszone do góry na dwóch przeciwwagach. Jednak można też je otwierać w bok - zwykle w celach serwisowych np. przy okazji czyszczenia szyby czy wymiany uszczelki.W komplecie znajduje się serwisowa klameczka umożliwiająca otwieranie na bok. W standardowej instalacji powietrze do spalania pobierane jest poprzez kratkę poniżej szyby bezpośrednio z pomieszczenia, w którym kominek stoi. Jest jednak prosta możliwośc dokupienia króćca umożliwiającego podłączenie zewnętrznego powietrza hermetycznie do komory spalania. Średnica króćca to 120mm. Praktyczną rzeczą jest również zaopatrzenie się w komplet nóżek regulowanych umożliwiających idealne wypoziomowanie cieżkiego wkładu kominkowego w trakcie instalacji. 

Wkłady w wersji UZ (do hydraulicznego układu zamkniętego) umożliwiają bezpośrednie - ciśnieniowe podłączenie płaszcza wodnego kominka do układu C.O. budynku bez stosowania wymienników płytowych , otwartego naczynia wzbiorczego i sporej ilości hydrauliki dodatkowej. Co prawda wersja UZ jest trochę droższa lecz zawiera elementy zabezpieczające - chłodnica bezpieczeństwa i zawór termiczny bezpieczeństwa na 95oC. To z kolei prowadzi do oszczędności na instalacji kominka i umożliwia jego sprawniejszą pracę.

Aquatondo uchodzą za jedne z bardziej wydajnych na rynku polskim.Posiadają również sporą różnorodność wersji jak na kominki z płaszczem wodnym.
Występują w wersji mocy 23KW(Acquatondo22) i 29KW(Acquatondo29) ,
w wersji kształtu frontu:
płaskim(Piano),
pryzmatycznym(Pryzma),
półokrągłym (Sfera)
oraz z szybą boczną lewą lub prawą (DX lub SX)

Poducent:EDILKAMIN Italia

  • Średnica wylotu spalin 220mm
  • Moc grzewcza KW 23
  • Typ urządzenia wkład kominkowy z płaszczem wodnym
  • Seria Aquatondo
  • Front płaski
  • Otwieranie drzwiczek do góry na przeciwwadze

AQUATONDO 22 PIANO (płaski) PLUS UZ 23KW nominalnej mocy grzewczej,

Edilkamin

edil-656340

Moc 23KW, w tym tylko na wodę 16KW. Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 70 litrów. Ciężar 230kg. Posiada wężownicę schładzającą  wraz zaworem termicznym, wkład do układu hydraulicznego zamkniętego(UZ). Ujscie spalin Ø220mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec).

Wersja z wężownicą UZ. Kominki Edilkamin AQUATONDO PIANO PLUS charakteryzują się płaską szybą bezramkową - dzięki czemu i tak już dosyć duże paleniska zyskują wrażenie dodatkowych centymetrów. W tej wersji szyba malowana jest od wewnątrz czarną termiczną farbą drukiem rastrowym. Rączka służąca do podnoszenia szyby jest wyciągalna dzięki czemu nie ma ryzyka poparzenia.\"PLUSY\" posiadają także udoskonaloną regulację nawiemu powietrza na szybę z możliwości jej całkowietego zamknięcia. Wersje bez \"PLUS\" nie posiadają takiej możliwości. \r\n Wszystkie wkłady kominkowe z serii Aquatondo posiadaja drzwiczki podnoszone do góry na dwóch przeciwwagach. Jednak można też je otwierać w bok - zwykle w celach serwisowych np. przy okazji czyszczenia szyby czy wymiany uszczelki.W komplecie znajduje się serwisowa klameczka umożliwiająca otwieranie na bok. W standardowej instalacji powietrze do spalania pobierane jest poprzez kratkę poniżej szyby bezpośrednio z pomieszczenia, w którym kominek stoi. Jest jednak prosta możliwośc dokupienia króćca umożliwiającego podłączenie zewnętrznego powietrza hermetycznie do komory spalania. Średnica króćca to 120mm. Praktyczną rzeczą jest również zaopatrzenie się w komplet nóżek regulowanych umożliwiających idealne wypoziomowanie cieżkiego wkładu kominkowego w trakcie instalacji.  \r\n Wkłady w wersji UZ (do hydraulicznego układu zamkniętego) umożliwiają bezpośrednie - ciśnieniowe podłączenie płaszcza wodnego kominka do układu C.O. budynku bez stosowania wymienników płytowych , otwartego naczynia wzbiorczego i sporej ilości hydrauliki dodatkowej. Co prawda wersja UZ jest trochę droższa lecz zawiera elementy zabezpieczające - chłodnica bezpieczeństwa i zawór termiczny bezpieczeństwa na 95oC. To z kolei prowadzi do oszczędności na instalacji kominka i umożliwia jego sprawniejszą pracę. \r\n Aquatondo uchodzą za jedne z bardziej wydajnych na rynku polskim.Posiadają również sporą różnorodność wersji jak na kominki z płaszczem wodnym. Występują w wersji mocy 23KW(Acquatondo22) i 29KW(Acquatondo29) , w wersji kształtu frontu: płaskim(Piano) , pryzmatycznym(Pryzma), półokrągłym (Sfera) oraz z szybą boczną lewą lub prawą (DX lub SX) \r\n Poducent: EDILKAMIN Italia

Kominki z płaszczem wodnym

9026.83 PLN 2022-01-01 edil-656340 Moc 23KW, w tym tylko na wodę 16KW. Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 70 litrów. Ciężar 230kg. Posiada wężownicę schładzającą  wraz zaworem termicznym, wkład do układu hydraulicznego zamkniętego(UZ). Ujscie spalin Ø220mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec). New OnlineOnly

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci