THERMOFIRE płaski UZ - otwierany na bok

THERMOFIRE płaski UZ - otwierany na bok Powiększ do pełnego rozmiaru
Producent\: EdilkaminHybrydowy wkład kominkowy z płaszczem wodnym THERMOFIRE płaski. Moc 15KW nominalnej mocy grzewczej, z czego 9KW nominalnej mocy grzewczej, na wodę.Posiada wężownicę bezpieczeństwa - przeznaczony do hydraulicznego układu zamkniętego. Drzwiczki otwierane na bok.

Więcej szczegółów

edil-612940

10 675,99 zł brutto

» Dodaj do mojej listy

30 podobnych produktów w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne
Kominek THERMOFIRE Anta Piano płaski, otwierany na bok. moc termiczna ze spalania kW 17,4 użytkowa moc termiczna / w tym na wodę kW 14,8 / 9 ogólna sprawność % 85,2 sprawność dla obiegu wodnego % 60,8 optymalne zużycie drewna kg/h 4 pojemność wodna l 55 ciężar kg 290 ogrzewana kubatura (przy prawidl. izolacji budynku) m3 420 maksymalne ciśnienie robocze bar 1,5 Ø ujscie spalin cm 20 Thermofire to kominki wodne o stalowym korpusie i szamotowym palenisku. Takie wkłady kominkowe mogą zasilać instalację grzewczą oraz, za pomocą specjalnego zestawu, przygotowywać ciepłą wodę użytkową. Woda ogrzewana jest przez gorące spaliny przechodzące przez kanały wymiennika ciepła, który umieszczony jest nad paleniskiem. Wysoka temperatura, jaką uzyskuje się w szamotowym palenisku jest gwarancją wysokiej sprawności urządzenia, ograniczonej emisji spalin, mniejszego zużycia drewna oraz zawsze czystej szyby. Wersja z drzwiczkami prostymi na zawiasach. Kominek wodny o stalowym korpusie i szamotowym palenisku. Thermofire może zasilać instalację grzewczą oraz, za pomocą specjalnego zestawu, przygotowywać ciepłą wodę użytkową. Woda ogrzewana jest przez gorące spaliny przechodzące przez kanały wymiennika ciepła, który umieszczony jest nad paleniskiem. Wysoka temperatura, jaką uzyskuje się w szamotowym palenisku jest gwarancją wysokiej sprawności urządzenia, ograniczonej emisji spalin, mniejszego zużycia drewna oraz zawsze czystej szyby.
  • Moc grzewcza KW 15
  • Seria Thermofire

THERMOFIRE płaski UZ - otwierany na bok

Edilkamin

Kominek THERMOFIRE Anta Piano\r\npłaski, otwierany na bok.\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nmoc termiczna ze spalania\r\n\r\n\r\nkW\r\n\r\n\r\n17,4\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nużytkowa moc termiczna / w tym na wodę\r\n\r\n\r\nkW\r\n\r\n\r\n14,8 / 9\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nogólna sprawność\r\n\r\n\r\n%\r\n\r\n\r\n85,2\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nsprawność dla obiegu wodnego\r\n\r\n\r\n%\r\n\r\n\r\n60,8\r\n\r\n\r\n\r\n\r\noptymalne zużycie drewna\r\n\r\n\r\nkg/h\r\n\r\n\r\n4\r\n\r\n\r\n\r\n\r\npojemność wodna\r\n\r\n\r\nl\r\n\r\n\r\n55\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nciężar\r\n\r\n\r\nkg\r\n\r\n\r\n290\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nogrzewana kubatura (przy prawidl. izolacji budynku)\r\n\r\n\r\nm3\r\n\r\n\r\n420\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nmaksymalne ciśnienie robocze\r\n\r\n\r\nbar\r\n\r\n\r\n1,5\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nØ ujscie spalin\r\n\r\n\r\ncm\r\n\r\n\r\n20\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n Thermofire to kominki wodne o stalowym korpusie i szamotowym palenisku. Takie wkłady kominkowe mogą zasilać instalację grzewczą oraz, za pomocą specjalnego zestawu, przygotowywać ciepłą wodę użytkową. Woda ogrzewana jest przez gorące spaliny przechodzące przez kanały wymiennika ciepła, który umieszczony jest nad paleniskiem. Wysoka temperatura, jaką uzyskuje się w szamotowym palenisku jest gwarancją wysokiej sprawności urządzenia, ograniczonej emisji spalin, mniejszego zużycia drewna oraz zawsze czystej szyby. Wersja z drzwiczkami prostymi na zawiasach. Kominek wodny o stalowym korpusie i szamotowym palenisku. Thermofire może zasilać instalację grzewczą oraz, za pomocą specjalnego zestawu, przygotowywać ciepłą wodę użytkową. Woda ogrzewana jest przez gorące spaliny przechodzące przez kanały wymiennika ciepła, który umieszczony jest nad paleniskiem. Wysoka temperatura, jaką uzyskuje się w szamotowym palenisku jest gwarancją wysokiej sprawności urządzenia, ograniczonej emisji spalin, mniejszego zużycia drewna oraz zawsze czystej szyby.

Kominki z płaszczem wodnym

8679.67 PLN edil-612940

Promocje

» Wszystkie promocje

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci