AQUATONDO 22 SFERA - półokrągły 23KW nominalnej mocy grzewczej,

AQUATONDO 22 SFERA - półokrągły 23KW nominalnej mocy grzewczej, Powiększ do pełnego rozmiaru
Producent\: Edilkamin

Moc 23KW,w tym tylko na wodę 16KW. Drzwiczki półokrągłe podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 70 litrów. Ciężar 254kg. Maksymalne ciśnienie robocze 1,5bar. Pracuje w układzie hydraulicznym otwartym(UO). Ujscie spalin Ø220mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec).

Więcej szczegółów

edil-240980

11 210,00 zł brutto

» Dodaj do mojej listy

30 podobnych produktów w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

AQUATONDO SFERA - wersja z szybą półokrągłą.

Wszystkie wkłady kominkowe z serii Aquatondo posiadaja drzwiczki podnoszone do góry na dwóch przeciwwagach. Jednak można też je otwierać w bok - zwykle w celach serwisowych np. przy okazji czyszczenia szyby czy wymiany uszczelki.W komplecie znajduje się serwisowa klameczka umożliwiająca otwieranie na bok. W standardowej instalacji powietrze do spalania pobierane jest poprzez kratkę poniżej szyby bezpośrednio z pomieszczenia, w którym kominek stoi. Jest jednak prosta możliwośc dokupienia króćca umożliwiającego podłączenie zewnętrznego powietrza hermetycznie do komory spalania. Średnica króćca to 120mm. Praktyczną rzeczą jest również zaopatrzenie się w komplet nóżek regulowanych umożliwiających idealne wypoziomowanie cieżkiego wkładu kominkowego w trakcie instalacji. 

Aquatondo uchodzą za jedne z bardziej wydajnych na rynku polskim.Posiadają również sporą różnorodność wersji jak na kominki z płaszczem wodnym.
Występują w wersji mocy 23KW(Acquatondo22) i 29KW(Acquatondo29) ,
w wersji kształtu frontu:
płaskim(Piano),
pryzmatycznym(Pryzma),
półokrągłym (Sfera)
oraz z szybą boczną lewą lub prawą (DX lub SX)

Poducent:EDILKAMIN Italia

  • Średnica wylotu spalin 220mm
  • Moc grzewcza KW 23
  • Typ urządzenia wkład kominkowy z płaszczem wodnym
  • Seria Aquatondo
  • Front panoramiczny
  • Otwieranie drzwiczek do góry na przeciwwadze

AQUATONDO 22 SFERA - półokrągły 23KW nominalnej mocy grzewczej,

Edilkamin

edil-240980

Moc 23KW,w tym tylko na wodę 16KW. Drzwiczki półokrągłe podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 70 litrów. Ciężar 254kg. Maksymalne ciśnienie robocze 1,5bar. Pracuje w układzie hydraulicznym otwartym(UO). Ujscie spalin Ø220mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec).

AQUATONDO SFERA - wersja z szybą półokrągłą. \r\n Wszystkie wkłady kominkowe z serii Aquatondo posiadaja drzwiczki podnoszone do góry na dwóch przeciwwagach. Jednak można też je otwierać w bok - zwykle w celach serwisowych np. przy okazji czyszczenia szyby czy wymiany uszczelki.W komplecie znajduje się serwisowa klameczka umożliwiająca otwieranie na bok. W standardowej instalacji powietrze do spalania pobierane jest poprzez kratkę poniżej szyby bezpośrednio z pomieszczenia, w którym kominek stoi. Jest jednak prosta możliwośc dokupienia króćca umożliwiającego podłączenie zewnętrznego powietrza hermetycznie do komory spalania. Średnica króćca to 120mm. Praktyczną rzeczą jest również zaopatrzenie się w komplet nóżek regulowanych umożliwiających idealne wypoziomowanie cieżkiego wkładu kominkowego w trakcie instalacji.  \r\n Aquatondo uchodzą za jedne z bardziej wydajnych na rynku polskim.Posiadają również sporą różnorodność wersji jak na kominki z płaszczem wodnym. Występują w wersji mocy 23KW(Acquatondo22) i 29KW(Acquatondo29) , w wersji kształtu frontu: płaskim(Piano), pryzmatycznym(Pryzma), półokrągłym (Sfera) oraz z szybą boczną lewą lub prawą (DX lub SX) \r\n Poducent: EDILKAMIN Italia

Kominki z płaszczem wodnym

9113.82 PLN 2022-01-01 edil-240980 Moc 23KW,w tym tylko na wodę 16KW. Drzwiczki półokrągłe podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 70 litrów. Ciężar 254kg. Maksymalne ciśnienie robocze 1,5bar. Pracuje w układzie hydraulicznym otwartym(UO). Ujscie spalin Ø220mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec). New OnlineOnly

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci