SILCACON 7,5kg w worku - klej do płyt izolacyjnych Silca

SILCACON 7,5kg w worku - klej do płyt izolacyjnych Silca Powiększ do pełnego rozmiaru
Producent\: SILCA

Służy dotrwałego łączenia płyt izolacyjnych SILCA oraz płyt krzemiano-wapiennych innych marek. Pakowany w formie suchej w worek o wadze 7.5kg. Po rozrobieniu z wodą uzyskujemy niemal 10kg kleju do płyt krzemiano wapiennych.

Więcej szczegółów

izol-silcacon-klej-7-5kg

120,01 zł brutto

» Dodaj do mojej listy

17 podobnych produktów w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Klej SILCACON przeznaczony do klejenia płyt izolacyjnych SILCA. Jest to sucha zaprawa zawierająca cement i wypełniacze. Służy do klejenia płyt SILCA także w ich konstrukcyjnym zastosowaniu (ściany kominka, półka dekompresyjna).
Można go też zastosować do przyklejenia kafli, płytek ceramicznych , marmuru czy granitu do płyt izolacyjnych SILCA.

Przygotowanie kleju do użytkowania:
Zawartość worka dobrze rozmieszać z ok. 1,5-2 l wody za pomocą mieszadła (ok. 3 minuty) do uzyskania jednorodnej masy. Mniejsze ilości mieszać w stosunku 1 kg suchej masy do ok. 1/4 l wody. Po wymieszaniu z wodą nadaje się do natychmiastowego użycia wiążąc hydraulicznie i tym samym utwardzając.

Sposób użycia:
Przed zastosowaniem kleju płyty należy zagruntować gruntem SILCACON i pozostawić do wyschnięcia. Powierzchnia, którą chcemy zaizolować musi być wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń. Przy sklejaniu „na styk“ grubość warstwy kleju powinna wynosić ok. 3 mm, podczas nanoszenie kleju na większe powierzchnie za pomocą szpachlówki – ok. 6-10 mm.

Czas zużycia:
Klej SILCACON należy zużyć w ciągu ok. 2 godzin od rozrobienia (w zależności od temperatury otoczenia). Zeschniętego lub stwardniałego  kleju nie można ponownie rozcieńczać ani wodą, ani świeżym klejem.
Czas wiązania kleju wynosi ok. 24 godzin.

Wydajność:
Zapotrzebowanie w zależności od sposobu użycia to ok. 6 kg / m²

Magazynowanie oraz przydatność do użytku:
Składować w miejscu suchym. Przydatność kleju do użytku w zamkniętych opakowaniach wynosi ok. 9 miesięcy.
Otwarte opakowania należy dobrze zamknąć i niezwłocznie zużyć.

SILCACON 7,5kg w worku - klej do płyt izolacyjnych Silca

SILCA

Klej SILCACON przeznaczony do klejenia płyt izolacyjnych SILCA. Jest to sucha zaprawa zawierająca cement i wypełniacze. Służy do klejenia płyt SILCA także w ich konstrukcyjnym zastosowaniu (ściany kominka, półka dekompresyjna). Można go też zastosować do przyklejenia kafli, płytek ceramicznych , marmuru czy granitu do płyt izolacyjnych SILCA. Przygotowanie kleju do użytkowania: Zawartość worka dobrze rozmieszać z ok. 1,5-2 l wody za pomocą mieszadła (ok. 3 minuty) do uzyskania jednorodnej masy. Mniejsze ilości mieszać w stosunku 1 kg suchej masy do ok. 1/4 l wody. Po wymieszaniu z wodą nadaje się do natychmiastowego użycia wiążąc hydraulicznie i tym samym utwardzając. Sposób użycia: Przed zastosowaniem kleju płyty należy zagruntować gruntem SILCACON i pozostawić do wyschnięcia. Powierzchnia, którą chcemy zaizolować musi być wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń. Przy sklejaniu „na styk“ grubość warstwy kleju powinna wynosić ok. 3 mm, podczas nanoszenie kleju na większe powierzchnie za pomocą szpachlówki – ok. 6-10 mm. Czas zużycia: Klej SILCACON należy zużyć w ciągu ok. 2 godzin od rozrobienia (w zależności od temperatury otoczenia). Zeschniętego lub stwardniałego  kleju nie można ponownie rozcieńczać ani wodą, ani świeżym klejem. Czas wiązania kleju wynosi ok. 24 godzin. \r\n Wydajność: Zapotrzebowanie w zależności od sposobu użycia to ok. 6 kg / m² Magazynowanie oraz przydatność do użytku: Składować w miejscu suchym. Przydatność kleju do użytku w zamkniętych opakowaniach wynosi ok. 9 miesięcy. Otwarte opakowania należy dobrze zamknąć i niezwłocznie zużyć.

97.57 PLN izol-silcacon-klej-7-5kg

Promocje

» Wszystkie promocje

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci