Jesień przyszła w swoich kolorowych sukniach, na dworze pięknie ale trzeba pamiętać, że przyroda zawsze toczy się swym niezmiennym rytmem.

Wkrótce przyjdzie zima.Warto zaglądnąć do swojego kominka i przeprowadzić niezbędne konserwacje aby nie przejmować się niedługo trzaskającym na dworze mrozem czy też jakimś szalonym politykiem , który zakręci kurek z gazem.

 

 

 

 

 

Nie ma więc na co czekać tylko należy zadbać o rewitalizację swojego kominka!

Jeśli Twój kominek niedomaga, potrzebuje nowego rusztu lub pękła mu szyba, a może zużyły się już uszczelki - skontaktuj się z nami - uratujemy Cię przed łaską i niełąską polityków.

 

Dobieramy i sprowadzamy części do wielu marek kominków - nawet do tych których od wielu lat nie ma już w sprzedaży.
Specjalizujemy się głównie w częściach do kominków

INVICTA, LAUDEL, GABO LES FOYERS, FONTE-FLAMME, GODIN, SUPRA, TURBO-FONTE

jeśli Twój kominek potrzebuje wsparcia, my Ci pomożemy go odnowić

Odwiedź naszą galerię z częściami, może akurat tam znajdziesz to czego potrzeba twojemu kominkowi, zawsze możesz także napisać do nas e-mail albo skontaktować się telefonicznie.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

My także prowadzimy dywersyfikację dostaw i usług. Już za niedługo nasza stara wersja sklepu dostępna do tej pory pod adresem kominki.istore.pl będzie już nieodwracalnie i nieodwołalnie niedostępna.

Teraz już bez zbędnego bałąganu wszysko będzie pod adresem www.kominki.francuskie.com


Zawiedzeni żenującą jakością obsługi po stronie nowego operatora systemu iStore przenieśliśmy już jakiś czas temu funkcjonalność sklepu dod nasz stary adres kominki.francuskie.com.
Przenosiny te wiązały się z dosyć sporą ilością problemów technicznych i spadkiem "widzialności" w wyszukiwarkach, ale dzieki naszym klientom udało nam się przetrwać najgorsze czasu. Chcemy się owdzięczyć naszym dobroczyńcom, na zakupy części zamiennych , szyb kominkowych, uszczelek i podobnych akcesoriów naprawczych dajemy wszystkim 10% upustu.

Już wiele lat nasz sklep internetowy, służy Państwu radą i ofertą, mamy więc nadzieję że wybaczycie Państwo ten przypominieniowy mailing.
W przyszłości jak i dawniej nie będziemy naduzywać Państwa cierpliwości wysyłając natrętne reklamy.

 


Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci