Home

Brak produktów.

Podkategorie

 • Części zamienne kominków

  Ruszta kominkowe , tylne płyty, deflektory, taśmy i sznury szczelniające. Szyby ceramiczne do kominków płaskie, pirolityczne. Szyby półokrągłe i pryzmatyczne. Elementu drobniutkie i bardzo cięzkie. Wszystkie te rzeczy, oraz wiele innych służących naprawie i bezpiecznemu działania twojego piecyka czy kominka, znajdziesz właśnie w tym dziale naszego sklepu.

  Kominki - części zamienne

  Wkłady kominkowe jak i inne wytwory ludzkich rąk zużywają się i niekiedy wymagają większej lub mniejszej rewitalizacji lub nawet remontu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów do wkładów kominkowych naszych marek sprowadzamy częsci zamienne potrzebne do prawidłowego działania kominka grzewczego.

  Ruszt , tylne płyta, deflektor czy uszczelka elastyczna to elementy kominka narażone na największą temperaturę w kominku i nawet w najbardziej prawidłowo użytkowanym wkładzie kominkowym może zaistnieć potrzeba wymiany jednego z takich elementów. Na szczęście większość wkładów kominkowych jest tak konstruowana aby wymianę można było dokonać samodzielnie. W przypadku niektórych producentów, unikalne numery częsci pozwalające na szybką identyfikację w katalogu są "wybite" na tym elemencie. Niekiedy - gdy mamy jeszcze do dydpozycji oryginalną dokumentację otrzymaną przy zakupie wkładu kominkowego możemy znaleźć schemat z dokładnym opisem i schematem 3D. Przy składaniu zapytania najlepiej posłużyć się takimi danymi jakie są podane właśnie w oryginalnej instrukcji ale często też zdaża się nam dobierać części na podstawie zdjęcia, opisu czy wymiarów.

  W wypadku chęci zamówienia części zamiennych kominków prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny w celu uzgodnienia szczegółów. W naszej ofercie mamy takie elementy żeliwne , stalowe jak i szamotowe jak:

  • Ruszt paleniska (ruszty otworowe i żeberkowe do różnych marek i modeli kominków):
  • Deflektor (inaczej płyta lub klapa przeciwogniowa)
  • Tylna płyta (tzw. plecy paleniska - najbardziej narażony na uszkodzenia element wewnętrzny paleniska)
  • Sznur uszczelniający ceramiczny drzwiczek ( o przekroju okrągłym) także gęsto plecione sznury do wkładów kominkowych marki Edilkamin
  • Sznur uszcelniający ceramiczny szyby (o przekroju płaskim - zwykle 10mm x 2 mm) jest jednostronnie samoprzylepny i umożliwia prawidłowy montaż szyby kominkowej
  • Szyby kominkowe i kominkowe samoczyszczące w wersji płaskiej, półokrągłej jak i pryzmatycznej (więcej info o szybach kominkowych zawarta jest w kategorii [ szyby kominkowe ])
  • Inne elementy kominka wg indywidualnego zapotrzebowania klienta.

  Dla Państwa jesteśmy w stanie sprowadzić części między innymi do poniższych marek:

  INVICTA , LAUDEL, LECHMA, UNIFLAM, EDILKAMIN, GODIN, GABO Les Foyers, SUPRA, FONTE-FLAMME, WORLDKAMIN, DEVILLE, FONDIS, LES RADIANTES, CHEMINEES PHILLIPPE

  e-mail: kominki@francuskie.com lub telefon +48.696727001

  poniżej zamieszczone są zdjęcia przykładowych części zamiennych.

  WIĘCEJ ZDJĘĆ OFEROWANYCH CZĘSCI ZAMIENNYCH W GALERII NASZEGO PROFILU NA FACEBOOK

  Ruszt podwójny paleniska kominka Edilkamin Aquatondo 29 ruszt żeliwny kominka Aquuatondo 22 Invicta,Laudel Uniflam, GABO Les Foyers - rusz żeliwny paleniska deflektor Invicta - żeliwna płyta nad paleniskiem wkłądu kominkowego Selenic SUPRA Temporis,Tertio 67, Tertio 76 Ruszt do kominków SUPRA ALTIMA I ASTRA

 • Kominki

  Konwencjonalne paleniska grzewcze. Wkłady stalowe , żeliwne, z szamotem lub bez. Kominki panoramiczne , płaskie czy narożne. Wejdź i przeszukaj tą kategorię. Porównuj ceny kominków ich parametry i wygląd. Pamiętaj aby planowanie budowy kominka rozpocząć od jego serca - czyli od wkładu kominkowego. Zapoznaj się z naszą ofertą. Na pewno znajdziesz coś dla siebie

 • Kominki z płaszczem wodnym

  Kategoria zawiera kominki z płaszczem wodnym na drewno. Wkłady kominkowe do układu hydraulicznego otwartego do montażu z naczyniem przelewowym, a także posiadające chłodnicę (płaszcz) bezpieczeństwa, które mogą być montowane w układzie hydraulicznym zamkniętym - ciśnieniowym. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. W razie pytań technicznych związanych z montażem i instalacją hydrauliczną służymy naszym klientom pomocą.

 • Szyby kominkowe

  Szyby kominkowe płaskie, cięte na wymiar z dokładnością do 1 mm, a także panoramiczne i pryzmatyczne dostarczane wg potrzeb naszych klientów. Szkło ceramiczne ma zastosowanie w kominkach, piecach jak i wielu procesach technologicznych. Łączy ono cechy przeźroczystości szkła i wysokiej odporności na temperatury panujące w palenisku. Jest ono niezbędne do tego abyś mógł ogień ze swojego kominka nie tylko poczuć ale także oglądać w sposób bezpieczny jego magiczny blask. Jeżeli w twoim kominku została uszkodzona szyba w tym sklepie z kominkami zamówisz ją tanio, szybko i bezpiecznie.

 • Piecyki na drewno

  Piecyki są atrakcyjną alternatywą dla kominków. Piecyk z samej natury budowy jest urządzeniem, który stosunkowo łatwo zainstalować samodzielnie, można także zmieniać jego lokalizację lub wymienić na inny model bez wielkiego zamieszania budowlanego. Piecyki wolnostojące posiadają zwykle mniejszą moc grzewczą niż kominek, nie wszyscy ludzie potrzebują jednak wielkich mocy. Nie każdy chce też przeznaczać cenne metry kwadratowe mieszkania czy domu pod duże palenisko z wielkimi, marmurowymi obudowami. Na pewno nie bez znaczenia pozostają również kwestie estetyczne i finansowe. Piecyki posiadają różnorodne wykończenie (np.ceramika,stal,kamień - steatyt etc.) a także dosyć sporą rozpiętość cenową. Zapewne każdy może wybrać spośród oferowanych przez nas piecyków na drewno jakieś urządzenie, które będzie spełniało jego oczekiwania.

 • Piecyki wodne na drewno

  PIECYKI Z PŁASZCZEM WODNYM

 • Piecyki na pellet
 • Piecyki wodne na pellet
 • Rury spalinowe
 • Izolacje kominkowe
 • Osprzęt hydrauliczny

  Pompy, zawory, płytowe wymienniki ciepła i inne akcesoria niezbędne do prawidłowej instalacji palenisk z płaszczem wodnym.

 • Rozprowadzenie powietrza

  Systemy grawitacyjne i wymuszone DGP (Dystrybucji gorącego powietrza) składają się z wielu elementów, które znajdziesz właśnie tutaj.

 • Osprzęt elektroniczny

  Urządzenia elektroniczne zabezpieczające i zwiększające komfort użytkowania kominków i piecyków. Elementy sterujące dopływem powietrza i mierzące temperatury. Tutaj znajdziesz także systemy podtrzymania zasilania - UPS dla pomp obiegowych wkładów kominkowych z płaszczem wodnym.


Promocje

» Wszystkie promocje

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci