AQUATONDO 29PIANO (płaski) PLUS 27KW nominalnej mocy grzewczej,

AQUATONDO 29PIANO (płaski) PLUS 27KW nominalnej mocy grzewczej, Powiększ do pełnego rozmiaru
Producent\: Edilkamin

Moc 27KW,w tym tylko na wodę 19KW.Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze.Pojemność wodna 90 litrów.Ciężar 302kg.Maksymalne ciśnienie robocze 1,5bar.Pracuje w układzie hydraulicznym otwartym(UO).Ujscie spalin Ø250mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec). 

Więcej szczegółów

edil-656350

10 836,00 zł brutto

» Dodaj do mojej listy

30 podobnych produktów w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Kominki Edilkamin AQUATONDO PIANO PLUS charakteryzują się płaską szybą bezramkową - dzięki czemu i tak już dosyć duże paleniska zyskują wrażenie dodatkowych centymetrów. W tej wersji szyba malowana jest od wewnątrz czarną termiczną farbą drukiem rastrowym.
Rączka służąca do podnoszenia szyby jest wyciągalna dzięki czemu nie ma ryzyka poparzenia."PLUSY" posiadają także udoskonaloną regulację nawiemu powietrza na szybę z możliwości jej całkowietego zamknięcia. Wersje bez "PLUS" nie posiadają takiej możliwości.

Wszystkie wkłady kominkowe z serii Aquatondo posiadaja drzwiczki podnoszone do góry na dwóch przeciwwagach. Jednak można też je otwierać w bok - zwykle w celach serwisowych np. przy okazji czyszczenia szyby czy wymiany uszczelki.W komplecie znajduje się serwisowa klameczka umożliwiająca otwieranie na bok. W standardowej instalacji powietrze do spalania pobierane jest poprzez kratkę poniżej szyby bezpośrednio z pomieszczenia, w którym kominek stoi. Jest jednak prosta możliwośc dokupienia króćca umożliwiającego podłączenie zewnętrznego powietrza hermetycznie do komory spalania. Średnica króćca to 120mm. Praktyczną rzeczą jest również zaopatrzenie się w komplet nóżek regulowanych umożliwiających idealne wypoziomowanie cieżkiego wkładu kominkowego w trakcie instalacji. 

Aquatondo uchodzą za jedne z bardziej wydajnych na rynku polskim.Posiadają również sporą różnorodność wersji jak na kominki z płaszczem wodnym.
Występują w wersji mocy 23KW(Acquatondo22) i 27KW(Acquatondo29) ,
w wersji kształtu frontu:
płaskim(Piano),
pryzmatycznym(Pryzma),
półokrągłym (Sfera)
oraz z szybą boczną lewą lub prawą (DX lub SX)

Poducent:EDILKAMIN Italia

  • Średnica wylotu spalin 250mm
  • Moc grzewcza KW 27
  • Typ urządzenia wkład kominkowy z płaszczem wodnym
  • Seria Aquatondo
  • Front płaski
  • Otwieranie drzwiczek do góry na przeciwwadze

AQUATONDO 29PIANO (płaski) PLUS 27KW nominalnej mocy grzewczej,

Edilkamin

edil-656350

Moc 27KW,w tym tylko na wodę 19KW.Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze.Pojemność wodna 90 litrów.Ciężar 302kg.Maksymalne ciśnienie robocze 1,5bar.Pracuje w układzie hydraulicznym otwartym(UO).Ujscie spalin Ø250mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec). 

Kominki Edilkamin AQUATONDO PIANO PLUS charakteryzują się płaską szybą bezramkową - dzięki czemu i tak już dosyć duże paleniska zyskują wrażenie dodatkowych centymetrów. W tej wersji szyba malowana jest od wewnątrz czarną termiczną farbą drukiem rastrowym. Rączka służąca do podnoszenia szyby jest wyciągalna dzięki czemu nie ma ryzyka poparzenia.\"PLUSY\" posiadają także udoskonaloną regulację nawiemu powietrza na szybę z możliwości jej całkowietego zamknięcia. Wersje bez \"PLUS\" nie posiadają takiej możliwości. \r\n Wszystkie wkłady kominkowe z serii Aquatondo posiadaja drzwiczki podnoszone do góry na dwóch przeciwwagach. Jednak można też je otwierać w bok - zwykle w celach serwisowych np. przy okazji czyszczenia szyby czy wymiany uszczelki.W komplecie znajduje się serwisowa klameczka umożliwiająca otwieranie na bok. W standardowej instalacji powietrze do spalania pobierane jest poprzez kratkę poniżej szyby bezpośrednio z pomieszczenia, w którym kominek stoi. Jest jednak prosta możliwośc dokupienia króćca umożliwiającego podłączenie zewnętrznego powietrza hermetycznie do komory spalania. Średnica króćca to 120mm. Praktyczną rzeczą jest również zaopatrzenie się w komplet nóżek regulowanych umożliwiających idealne wypoziomowanie cieżkiego wkładu kominkowego w trakcie instalacji.  \r\n Aquatondo uchodzą za jedne z bardziej wydajnych na rynku polskim.Posiadają również sporą różnorodność wersji jak na kominki z płaszczem wodnym. Występują w wersji mocy 23KW(Acquatondo22) i 27KW(Acquatondo29) , w wersji kształtu frontu: płaskim(Piano), pryzmatycznym(Pryzma), półokrągłym (Sfera) oraz z szybą boczną lewą lub prawą (DX lub SX) \r\n Poducent: EDILKAMIN Italia

Kominki z płaszczem wodnym

8809.76 PLN 2022-01-01 edil-656350 Moc 27KW,w tym tylko na wodę 19KW.Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze.Pojemność wodna 90 litrów.Ciężar 302kg.Maksymalne ciśnienie robocze 1,5bar.Pracuje w układzie hydraulicznym otwartym(UO).Ujscie spalin Ø250mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec).  New OnlineOnly

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci