AQUATONDO 22 PIANO (płaski) PLUS 23KW nominalnej mocy grzewczej,

AQUATONDO 22 PIANO (płaski) PLUS 23KW nominalnej mocy grzewczej, Powiększ do pełnego rozmiaru

Producent\: Edilkamin

Moc 23KW, w tym tylko na wodę 16KW. Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 70 litrów. Ciężar 230kg. Maksymalne ciśnienie robocze 1,5bar. Pracuje w układzie hydraulicznym otwartym(UO). Ujscie spalin Ø220mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec). 

Więcej szczegółów

edil-656330

9 075,00 zł brutto

» Dodaj do mojej listy

30 podobnych produktów w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Kominki EdilkaminKominki Edilkamin AQUATONDO PIANO PLUS charakteryzują się płaską szybą bezramkową - dzięki czemu i tak już dosyć duże paleniska zyskują wrażenie dodatkowych centymetrów. W tej wersji szyba malowana jest od wewnątrz czarną termiczną farbą drukiem rastrowym.
Rączka służąca do podnoszenia szyby jest wyciągalna dzięki czemu nie ma ryzyka poparzenia."PLUSY" posiadają także udoskonaloną regulację nawiemu powietrza na szybę z możliwości jej całkowietego zamknięcia. Starsza wersja bez "PLUS" nie posiada takiej możliwości.

Wszystkie wkłady kominkowe z serii Aquatondo posiadaja drzwiczki podnoszone do góry na dwóch przeciwwagach. Jednak można też je otwierać w bok - zwykle w celach serwisowych np. przy okazji czyszczenia szyby czy wymiany uszczelki.W komplecie znajduje się serwisowa klameczka umożliwiająca otwieranie na bok. W standardowej instalacji powietrze do spalania pobierane jest poprzez kratkę poniżej szyby bezpośrednio z pomieszczenia, w którym kominek stoi. Jest jednak prosta możliwośc dokupienia króćca umożliwiającego podłączenie zewnętrznego powietrza hermetycznie do komory spalania. Średnica króćca to 120mm. Praktyczną rzeczą jest również zaopatrzenie się w komplet nóżek regulowanych umożliwiających idealne wypoziomowanie cieżkiego wkładu kominkowego w trakcie instalacji. 


Aquatondo uchodzą za jedne z bardziej wydajnych na rynku polskim.Posiadają również sporą różnorodność wersji jak na kominki z płaszczem wodnym.
Występują w wersji mocy 23KW(Acquatondo22) i 29KW(Acquatondo29) ,
w wersji kształtu frontu:
płaskim(Piano),
pryzmatycznym(Pryzma),
półokrągłym (Sfera)
oraz z szybą boczną lewą lub prawą (DX lub SX)


Poducent:EDILKAMIN Italia

  • Średnica wylotu spalin 220mm
  • Moc grzewcza KW 23
  • Typ urządzenia wkład kominkowy z płaszczem wodnym
  • Seria Aquatondo
  • Front płaski
  • Otwieranie drzwiczek do góry na przeciwwadze

AQUATONDO 22 PIANO (płaski) PLUS 23KW nominalnej mocy grzewczej,

Edilkamin

edil-656330

Moc 23KW, w tym tylko na wodę 16KW. Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 70 litrów. Ciężar 230kg. Maksymalne ciśnienie robocze 1,5bar. Pracuje w układzie hydraulicznym otwartym(UO). Ujscie spalin Ø220mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec). 

Kominki Edilkamin AQUATONDO PIANO PLUS charakteryzują się płaską szybą bezramkową - dzięki czemu i tak już dosyć duże paleniska zyskują wrażenie dodatkowych centymetrów. W tej wersji szyba malowana jest od wewnątrz czarną termiczną farbą drukiem rastrowym. Rączka służąca do podnoszenia szyby jest wyciągalna dzięki czemu nie ma ryzyka poparzenia.\"PLUSY\" posiadają także udoskonaloną regulację nawiemu powietrza na szybę z możliwości jej całkowietego zamknięcia. Starsza wersja bez \"PLUS\" nie posiada takiej możliwości. Wszystkie wkłady kominkowe z serii Aquatondo posiadaja drzwiczki podnoszone do góry na dwóch przeciwwagach. Jednak można też je otwierać w bok - zwykle w celach serwisowych np. przy okazji czyszczenia szyby czy wymiany uszczelki.W komplecie znajduje się serwisowa klameczka umożliwiająca otwieranie na bok. W standardowej instalacji powietrze do spalania pobierane jest poprzez kratkę poniżej szyby bezpośrednio z pomieszczenia, w którym kominek stoi. Jest jednak prosta możliwośc dokupienia króćca umożliwiającego podłączenie zewnętrznego powietrza hermetycznie do komory spalania. Średnica króćca to 120mm. Praktyczną rzeczą jest również zaopatrzenie się w komplet nóżek regulowanych umożliwiających idealne wypoziomowanie cieżkiego wkładu kominkowego w trakcie instalacji.  \r\n Aquatondo uchodzą za jedne z bardziej wydajnych na rynku polskim.Posiadają również sporą różnorodność wersji jak na kominki z płaszczem wodnym. Występują w wersji mocy 23KW(Acquatondo22) i 29KW(Acquatondo29) , w wersji kształtu frontu: płaskim(Piano), pryzmatycznym(Pryzma), półokrągłym (Sfera) oraz z szybą boczną lewą lub prawą (DX lub SX) \r\n Poducent: EDILKAMIN Italia

Kominki z płaszczem wodnym

7378.05 PLN 2022-01-01 edil-656330 Moc 23KW, w tym tylko na wodę 16KW. Drzwiczki płaskie podnoszone na przeciwwadze. Pojemność wodna 70 litrów. Ciężar 230kg. Maksymalne ciśnienie robocze 1,5bar. Pracuje w układzie hydraulicznym otwartym(UO). Ujscie spalin Ø220mm. Możliwość podłączenia powietrza do spalania z zewnątrz (przez dodatkowy kruciec).  New OnlineOnly

Kontakt z nami

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00, w sobotę od 11:00 do 14:00 .

Telefon:+48 696727001

Napisz do nas e-mail

Producenci